CAMBRIDGE Young Learners English Tests

Uprzejmie informujemy,  że w czerwcu dzieci przystąpią  w Academii do egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego CAMBRIDGE Young Learners English Tests.

Egzamin odbędzie się w Academii.  Przeprowadzony zostanie przez certyfikowany  ośrodek egzaminacyjny z Poznania. Po zdaniu egzaminu dzieci otrzymają CERTYFIKATY UNIWERSYTETU CAMBRIDGE. Lista wytypowanych dzieci na poszczególne poziomy egzaminów zostanie zatwierdzona w przyszłym tygodniu. Koszt egzaminu to 200 zł. - całą tę kwotę pobiera Ośrodek  Egzaminacyjny z Poznania.

Academia nie pobiera żadnych opłat za przeprowadzenie egzaminu na terenie Academii.

Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w egzaminie, ponieważ posiadanie dyplomu Cambridge sprawia dzieciom ogromną satysfakcję i motywuje do wspinania się na kolejne stopnie znajomości języka angielskiego.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa dziecka w egzaminie do 25. kwietnia.