Harmonogram otwartych lekcji pokazowych dla Rodziców w Centrum Edukacji Academia!

W Centrum Edukacji Academia naucznie języków obcych w grupach dzięciecych odbywa się głównie w docelowym języku: angielskim, niemieckim lub hiszpańskim.

Stawiamy sobie za główny pokazać dzieciom, że wybrany język jest narzędziem komunikacji miedzyludzkiej i dlatego też staramy się podczas zajęc porozumiewać głównie za pomocą języka obcego.

O tym jak przebiega proces lekcji chcielibyśmy, aby Państwo się przekonali sami i dlatego postanowilismy cykicznie zapraszać rodziców na otwarte lekcje pokazowe.

Podczas otwartej lekcji pokazowych będą Państwo mogli również zobaczyć efekty dotychczasowej pracy dzieci podczas zajęć w Acadmii.

Najwazniejsze jest jednak to, aby Państwo zobaczyli, jak  Państwa dzieci dużo już umieją, rozumieją, a przede wszystkim, że potrafią komunikować się z lektorami w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim.

Serdecznie zapraszamy w najbliższych terminach na otwarte lekcje pokazowe do Centrum Edukacji Academia. Bardzo prosimy rodziców o obecność w tych dniach, ponieważ dla dzieci jest to bardzo ważny moment, gdyż w dniu tym mają okazję pochalić się rodzicom, jak dużo w tak krótkim okresie czasu zdążyły się nauczyć.