Język angielski dla dorosłych

Na angielski nigdy nie jest za późno!

Najstarszy student w Polsce ma 85 lat i właśnie obronił swoja pracę dyplomową. Czy dalej myślisz, że dla Ciebie na naukę jest za późno? Według teorii psychologicznej Erika Eriksona rozwój człowieka trwa przez całe życie, dlatego nie należy poprzestać na myśleniu, że edukacja już za nami. Erikson twierdził, że człowiek powinien dbać o swój rozwój intelektualny bez względu na wiek.

Angielski jest językiem łatwym i nieprawda, że nie masz do niego predyspozycji. Odpowiedni nauczyciel, metody i podejście indywidualne spowodują, że przełamiesz psychologiczną barierę mówienia w obcym języku. A kiedy tak się stanie, poczujesz satysfakcję z uczenia się i z efektów tego procesu.

METODA CALLANA - Masz szansę zadziwić siebie i innych!

Nowoczesne metody komunikacyjno-interaktywne, które stosujemy, pozwolą Ci spojrzeć na naukę angielskiego zupełnie z innej strony. Nie chcemy, abyś wkuwał gramatykę, albo robił dziesiątki stron notatek. Chcemy, abyś mówił po angielsku i aby świat stanął przed Tobą otworem! Pomyśl o sobie, o tym, jak trudno czasem w świecie poruszać się bez znajomości języka obcego, czy to w świecie realnym, czy wirtualnym. Jak trudno zapytać o drogę, kiedy podróżujesz za granicą, jak trudno zmienić w hotelu wakacyjny pokój, z którego nie jesteś zadowolony, jak trudno znaleźć w Internecie potrzebną informację, jeśli nie jest ona osiągalna po polsku. Naszym zadaniem jest sprawić, abyś z takimi sytuacjami radził sobie w mgnieniu oka.. METODA CALLANA pozwoli Ci nauczyć się języka angielskiego cztery razy szybciej w porównaniu z metodami tradycyjnymi

Co oferujemy?

• Zajęcia w trybie zwykłym (2x w tygodniu 90 min. + Conversation Club) i intensywnym
  • Zajęcia indywidualne, w duecie i grupowe
  • Zajęcia w ciągu roku szkolnego, w tygodniu i w weekendy oraz kursy wakacyjne
  • Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych (ESOL Cambridge: FCE, CEA), potwierdzające znajomość języka w przypadku ubiegania się o pracę wymagającej posługiwania się językiem obcym.”
  • Intensywne kursy przed wyjazdem do pracy lub na wakacje.
  • Zajęcia dla grup zorganizowanych – firm, nauczycieli, urzędników, przedsiębiorców, zakładów pracy i innych.

Zapewniamy najwyższy profesjonalizm i lektorów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.