Język angielski dla dzieci

Zapewnij swemu dziecku najlepszy start!

Zajęcia kierowane do dzieci już od 3. roku życia. Pozwalają wprowadzić dziecko w świat języka obcego w czasie, gdy ma ono naturalną skłonność do zapamiętywania usłyszanych dźwięków i największą zdolność przyswajania języka obcego. Dziecko rozpoczynające naukę języka w tym wieku ma szansę osiągnąć w przyszłości biegłość językową na poziomie tzw. native speakera, a więc osoby, dla której angielski jest językiem ojczystym.

Badania naukowe potwierdzają, że pomiędzy 2. a 6. rokiem życia podatność mózgu na rozwój umiejętności językowych jest najwyższa, a 50% wszystkich połączeń neuronów kształtuje się do 5. roku życia. W tym czasie dzieci mają naturalny talent do nauki języka obcego – nie zmarnujmy go!
Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod nauczania – gier językowych, elementów teatralnych oraz tablic multimedialnych. Twoje dziecko pokocha angielski, a Ty, zapisując je na te zajęcia, podarujesz mu świat!

Co oferujemy?

Zajęcia dla dzieci: semestralne lub roczne, wakacyjne kursy intensywne, grupowe, indywidualne, duety (rodzeństwo, koleżanki, koledzy)

Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów dla dzieci YLE Cambridge: Starters, Movers, Flyers, KET i PET.

Metoda

Stosujemy najnowocześniejsze metody interaktywno-komunikatywne, wykorzystujące teorię psychologiczną inteligencji wielorakiej Gardnera:

• nowoczesne i różnorodne techniki i środki nauczania (tablice multimedialne, interaktywne, audiowizualne pomoce dydaktyczne)

• środki teatralne w nauczaniu połączone z pedagogiką zabawy – swobodna i przyjazna atmosfera wpływa pozytywnie na efektywność nauki

• Zatrudniamy tylko doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów z wyższym wykształceniem, przeszkolonych do pracy z dziećmi

• Nauka odbywa się w małych grupach

• Zapewniamy indywidualne podejście i zwiększanie motywacji do nauki, poprzez specjalnie stworzony system zachęt