JĘZYK ROSYJSKI indywidualny, grupowy oraz dla firm.

Język rosyjski

indywidualny, grupowy oraz dla firm.

Znajomość języka rosyjskiego niegdyś powszechna w naszym kraju dziś jest niemal niespotykana. Tymczasem rynki krajów rosyjskojęzycznych rozwijają się stwarzając różnym firmom szansę na podpisanie dochodowych kontraktów.

Jeżeli od odniesienia sukcesu na rynku wschodnim dzieli cie Tylka bariera językowa, czas ją przełamać. Proponujemy kursy językowe dla pracowników i kadry kierowniczej. Oferujemy efektywne szkolenia w oparciu o nowoczesne materiały szkoleniowe dostosowane do poziomu znajomości języka i wzbogacone o słownictwo specjalistyczne dla branż.

Lektorka prowadząca zajęcia w Akademii ukończyła Wydział Rusycystyki w Krakowie. W czasie studiów podyplomowych uczęszczała na wykłady „Język rosyjski w biznesie”. Prowadziła kursy językowe dla kadry dyrektorskiej koncernu PKM DUDA S.A. i kadry technicznej firmy Rawag od lat współpracującej z firmami ze wschodu.

Oferujemy kursy stacjonarne w Academii a także w siedzibie firm (Sława, Głogów, Wschowa, Góra, Leszno).

Serdecznie zapraszamy do nauki JĘZYKA ROSYJSKIEGO!