MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY I CERTYFIKATY Z BRITISH COUNCIL w ACADEMII 18. czerwca!

MIĘDZYNARODOWE EGZAMINY I CERTYFIKATY

Z BRITISH COUNCIL w ACADEMII 18. czerwca!

Dlaczego warto, przystąpić do takiego egzaminu?

• Uzyskany certyfikat potwierdzi doskonałą znajomość języka angielskiego Twojego dziecka.

• Cały egzamin odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze.

• Certyfikat pozwoli uwierzyć Twojemu Dziecku w swoje możliwości.

• Dzieci są zmotywowane do dalszej pracy i dumne ze swojego sukcesu.

• Egzaminy są specjalnie dostosowane do zainteresowań uczniów, dzięki czemu zwiększa się ich motywacja do uczenia się języka angielskiego.

• Umożliwiają rodzicom i nauczycielom wiarygodną i precyzyjną ocenę tego, w jakim stopniu dzieci opanowały język angielski.

• Mobilizują dzieci do osiągania kolejnych kwalifikacji językowych.

• Dają uczniom przewagę w zdobywaniu dobrego wykształcenia.

EGZAMINY CAMBRIDGE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Cambridge Young Learners' English Tests (YLE) – to testy przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które oceniają znajomość języka angielskiego. Grupa testów obejmuje trzy poziomy zaawansowania:

• CAMBRIDGE STARTERS → to test dla dzieci powyżej 7 lat, które ukończyły co najmniej rok nauki języka angielskiego.

• CAMBRIDGE MOVERS → to test dla dzieci w wieku 8-11 lat, które ukończyły około trzech lat nauki języka angielskiego.

• CAMBRIDGE FLYERS → to test przeznaczony dla dzieci w wieku 9-12 lat, które przez kilka lat uczyły się języka angielskiego i opanowały około 1000 słów.

EGZAMINY CAMBRIDGE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY

Egzaminy KET, PET i FCE – to egzaminy przeznaczone dla nastolatków w wieku od 11 – 17 lat, które sprawdzają poziom znajomości języka angielskiego. Czym tak naprawdę są egzaminy KET, PET i FCE for Schools?

• KET FOR SCHOOLS – potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (A2 na skali Rady Europy).

• PET FOR SCHOOLS – potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym niższym (B1 na skali Rady Europy).

• FCE FOR SCHOOLS – potwierdza znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym (B2 na skali Rady Europy).