JĘZYK NIEMIECKI DZIECI (OPINIE STUDENTÓW I RODZICÓW)

JĘZYK NIEMIECKI (OPINIE STUDENTÓW I RODZICÓW)

Do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego w Acadmii zachęcił mnie dogodny termin czyli sobota, przystępna cena, oraz warunki techniczne.

Zauważam efekty, syn na zadawane pytania potrafi odpowiadać po niemiecku.

Podejście lektora do prowadzonych zajęć jest profesjonalne i dlatego syn lubi chodzić na zajęcia.

Duży zasób metod i technik jest zapewne plusem w prowadzeniu zajęć. Centrum Edukacji oceniam bardzo pozytywnie, wysoko poziom nauczania, miłe zaplecze personalne, doskonały kontakt.

MAMA KRYSTIANA HENSELA

Do rozpoczęcia nauki w Academia zachęciła mnie reklama. Widzę pierwsze efekty rozpoczętej niedawno nauki – mam lepsze stopnie. Pani Irenka jest bardzo fajna i ciekawie prowadzi zajęcia. Wszystko pomoce oceniam maksymalnie dobrze.

FILIP PAŃCZYK (GRUPA NASTOLATKÓW)

Dobra reklama zachęciła mnie do rozpoczęcia nauki w Academii. Pierwsze efekty- lepiej wymawiam słowa w języku niemieckim. Panią Irenkę bardzo lubię, na zajęciach nie nudzę się, czas szybko mija, i nauka łatwo wchodzi do głowy. Bardzo mi się tu podoba, korzystamy również z gier do nauki języka. Pomagają mi one lepiej zapamiętywać słówka i wymowę.

KRYSTIAN HENSEL (GRUPA NASTOLATKÓW)

Do rozpoczęcia nauki w Academii zachęciła mnie rekomendacja znajomych, bliskość Academii od miejsca zamieszkania. Pomału osiągam zamierzone efekty, tzn. odważyłam się mówić, choć nie zawsze mi to wychodzi, ale zawsze mogę liczyć na pomoc lektora. Prowadząca zajęcia P. Irena jest profesjonalistką. Jej sposób nauczania oraz podejście do kursantów bardzo mi się podoba. Jestem zadowolona z prowadzącej jak i sposobu nauczania. Metody oraz techniki wykorzystywane w Centrum są bardzo dobre i pomocne w nauce języka.

XXXXXXX