KURS KOMPUTEROWY (OPINIE STUDENTÓW)

Do rozpoczęcia nauki w Centrum Edukacji Academia zachęciła mnie chęć poszerzenia swojej „niewielkiej” wiedzy na temat komputerów, bycie niezależną – samodzielne radzenie sobie w wyszukiwaniu informacji, tworzenie dokumentów potrzebnych do pracy. Udowadniam sobie, że na naukę nigdy nie jest za późno. Choć zajęć było niewiele „ potrafię” i chętniej poruszam się po komputerze. Cieszę się, że mam swojego gmaila, którego używam. Sprawia mi radość każda nowa rzecz, której się uczę. Prowadzący jest bardzo sympatyczną osobą. Ma wiedzę, którą w prosty i zrozumiały sposób nam przekazuje. Ma cierpliwość i indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Wszystkie pomoce przygotowane przez naszego instruktora są bardzo przydatne. Można do nich wrócić w domu i utrwalić sobie. Centrum Edukacji Academia uważam za bardzo cenny „wynalazek jak na sławskie warunki”. Po prostu niesamowite miejsce edukacji i spotkań.

Wioletta Koppenhagen

Chęć poszerzenia wiedzy i umiejętności pracy z komputerem skłoniła mnie do tego, aby zapisać się na kurs komputerowy w Centrum Edukacji Akademia.

Pan Jędrzej jest bardzo miły i ma bardzo dobre podejście do nauczania i przekazywania innym wiedzy komputerowej. Placówka jest bardzo nowoczesna i bardzo fajna. Bardzo miłe przywitanie.

Uczestniczka kursu komputerowego.

Brak umiejętności posługiwania się komputerem utrudnia w znacznym stopniu sposób funkcjonowania we współczesnej rzeczywistości.

Sposób przekazywania wiedzy jest bardzo dobry, ponieważ potrafię samodzielnie wykonać te czynności w domu,o których była mowa na zajęciach.

Sposób przekazywania wiedzy jest bardzo jasny i precyzyjny. Prowadzący Pan Jędrzej w komunikatywny sposób przekazuje nam wiedzę. Chętnie i z uśmiechem pomaga w każdej trudnej sytuacji, co powoduje iż komputer już nie „gryzie” a ja ochoczo zasiadam przed nim odkrywając jego nowe tajniki.

Cała zdobyta wiedza na zajęciach w Academii pomaga mi w znaczny sposób w pracy zawodowej.

Jak Centrum Academia dalej będzie tak otwarta na potrzeby kursantów to zabraknie mi już dni w tygodniu na kolejne zajęcia i kursy.

Atmosfera w Centrum jest tak przyjemna, że chciałoby się tu zostać jak najdłużej.

Tylko tak dalej.

Elżbieta Piasny

Rozpocząłem naukę w Centrum ponieważ miałem luki w wiedzy z dziedziny komputerów. Do rozpoczęcia nauki zachęciło mnie również bliskie położenie szkoły, reklama na plakatach oraz dostosowanie  godzin do moich wolnych godzin.

Zauważam już pierwsze efekty niedawno rozpoczętej nauki, łatwiej radzę sobie z obsługą komputera. Prowadzący Pan Jędrzej  jest komunikatwyny, spokojnie i jasno omawia zagadnienia. Jest otwarty na pytania i problemy. Stosowane tu metody i techniki nauczania oceniam dobrze i są dla mnie odpowiednie.

Piotr Markiewicz

Do rozpoczęcia nauki w Centrum zachęciło mnie to, że zajęcia są w godzinach wyjątkowo mi pasujących, mogę pogłębiać wiedzę z zakresu informatyki, wykorzystując to zarówno w pracy zawodowej jak i prywatnie. Obsługa komputera jak i sprawne poruszanie się po sieci to "duch czasu". Po kilku zajęciach zauważam już efekty, "zgłębiłam" wiedzę na temat programu OPEN OFFICE i praktycznego wykorzystania go w różnych sytuacjach, a także szerszego wykorzystania wyszukiwarki GOOGLE. Bardzo pozytywnie oceniam prowadzącego zajęcia. Pan Jędrzej ze spokojem, dużą cierpliwością i sympatycznie prowadzi zajęcia oraz stara się zainteresować tematyką zajęć. Udziela wielu praktycznych porad. Przygotowuje materiały z zajęć, aby można było z nich korzystać w domu. Najcenniejsze  jest to, że zajęcia są prowadzone w taki sposób, że każdy student ma dostęp do komputera oraz internetu, że przekazywana wiedza może być pod okiem prowadzącego sprawdzana w praktyce, że zajęcia mają charakter warsztatowy!, a nie "suchych wykładów". Centrum Edukacji oceniam bardzo pozytywnie, szeroka oferta zajęć, szczególnie językowa.

Uczestniczka kursu komputerowego.