Język angielski dla młodzieży

Język angielski jest współcześnie najpopularniejszym językiem na świecie – zna go ok. 1,6 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach. Angielski jest językiem nauki, biznesu, współpracy międzynarodowej i dyplomacji, umożliwia naukę i studiowanie za granicą, jest niezbędny dla uzyskania dobrej pracy w Polsce i w zjednoczonej Europie. Nauka angielskiego to Twoja droga do sukcesu.

Świat będzie bliżej Ciebie i Ty zrozumiesz świat!

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię mówić po angielsku. Nowoczesne metody komunikacyjno-interaktywne pozwolą Ci spojrzeć na naukę angielskiego zupełnie z innej strony. A kiedy nauka stanie się przyjemnością, zobaczysz szybko jej efekty, które dadzą Ci wiele satysfakcji i zadowolenia. Zadziwisz znajomych znajomością tekstu ulubionej piosenki, pomożesz rodzicom załatwić sprawę w recepcji hotelowej na zagranicznych wakacjach, nawiążesz kontakty z rówieśnikami z innych krajów.

Co wyróżnia naszą szkołę?

• Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody interaktywno-komunikatywne, wykorzystujące teorię psychologiczną inteligencji wielorakiej Gardnera
  • Stosujemy nowoczesne i różnorodne techniki i środki nauczania (tablice multimedialne, interaktywne, audiowizualne pomoce dydaktyczne, środki teatralne)
  • Proponujemy jedną z najszybszych metod nauczania języka angielskiego - metodę Callana, która pozwala opanować materiał cztery razy szybciej w porównaniu z metodą tradycyjną
  • Oferujemy pomoc w nauce szkolnej, w przygotowaniu do egzaminów i do matury
  • Doświadczeni, wykwalifikowani lektorzy, przeszkoleni do pracy z młodzieżą
  • Małe grupy (wpływa to pozytywnie na efektywność uczenia się)
  • Podejście indywidualne i zwiększanie motywacji do nauki, poprzez specjalnie stworzony system zachęt

Co oferujemy?

• Zajęcia w trybie zwykłym (2x w tygodniu 90 min. + Conversation Club) i intensywnym
  • Zajęcia indywidualne, w duecie i grupowe
  • Zajęcia w ciągu roku szkolnego i kursy wakacyjne
  • Kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych
  • Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych (ESOL Cambridge: FCE, CEA) – szansa na dodatkowe punkty na egzaminie do gimnazjum, liceum i na studia.