Lokalizacja i budynek Academii

Świetna lokalizacja w centrum miasta, dokładnie pomiędzy starym a nowym rynkiem, tuż obok bank, poczta, szkoła i centra handlowe.

Nowoczesny budynek, wyposażony w komfortowe sale lekcyjne i wykładowe ze sprzętem audiowizualnym (projektor, tablice multimedialne, pracownia komputerowa). W przygotowaniu pracownia plastyczna do twórczych zajęć artystycznych oraz Cafe Academia – dla studentów i dla osób z zewnątrz.

CENTRUM EDUKACJI Academia oddaje do Państwa dyspozycji 6 nowoczesnych sal lekcyjnych, w tym:

• przestrzenną i kolorową salę dla dzieci,
  • salę komputerową z dziewięcioma stanowiskami komputerowymi, wyposażonymi w programy multimedialne do nauki języków,
  • dwie kameralne sale dla młodzieży i dorosłych,
  • komfortową salę wykładową z rzutnikiem i sprzętem audiowizualnym,
  • przytulną salę do nauki indywidualnej,
  • wypożyczalnię materiałów obcojęzycznych i bezpłatny Internet.

Sale zostały w ciekawy sposób nazwane – każda sala posiada nazwę innego miasta świata (New York, London, Oxford, Sydney i Boston) oraz fototapetę ilustrującą najsłynniejsze zabytki tych miejsc. Wszystko po to, aby było kolorowo i chciało się nam uczyć języków obcych, abyśmy ucząc się byli w otoczeniu odległego świata, który dzięki znajomości języków obcych może nam się stać bliższy.

Ciekawostka - zobacz, jak kiedyś wyglądał budynek, w którym miesci się Academia: