JĘZYK NIEMIECKI - OSOBY DOROSŁE

JĘZYK NIEMIECKI - DOROŚLI

Do Academii zaczełam uczęszczać od kwietnia, to jest trzy miesiące, minęło tak szybko, że nie wiadomo kiedy. Uczęszczałam na zajęcia w czwartko o godz. 17:30 ten dzień stał się dla mnie bardzo ważnym dniem. Na zajęcia uczęszczałam z przyjemnością, atmosfera która panuje w Academii jest bardzo miła i wesoła, już od progu Panie pozdrawiają cię uśmiechem na twarzy, anie jakby miały siedzieć za karę, zawsze usłyszysz miłe słowa, jak i od właścicielki która otacza słuchaczy swoim doświadczeniami, tak jaki i od Pań w reepcji. Atmosfera podczas zajęć będąca wynikiem starań lektorki - nauka jest ciekawa i wesoła, chętnie służy pomocą i radą, robi wszystko żeby nauka sprawiała nam dużą satysfakcję a zarazem żeby jak najwięcej nam przekazać swej wiedzy, żeby nas nauczyć języka. Zintegrowana grupa - sprawia, że na zajęcia chciało się przychodzić z przyjemnością. Serdecznioe pragnę podziekować wszystkim osobom, które przyczyniły sie do stworzenia miłej i ciepłej atmosfery. pani aniu dziekujemy za cierpliwość, wyrozumiałość, za słowa pocieszenia i za tak dobrze przygotowane zajęcia, bo mam porównanie z zajęciami prowadzonymi w Wielkiej Brytanii. Gratuluję.

studentka Maria Gęsiorowska- rok szkolny 2011/2012

Rozpoczęłam naukę w Centrum Edukacji Acvademia ponieważ w okolicy  mojego miejsca zamieszkania nie ma innej szkoły językowej. Zauważam duże efekty nauczania oraz bardzo dobrze oceniam prowadzącego zajęcia, jego sposób nauczania i podejście do studentów. Stosowane metody i techniki nauczania podczas zajęć są bardzo pomocne i w sposób skuteczny ułatwiają proces przyswajania wiedzy.Academię, jako placówkę edukacyjną dla dzieci, młodzieży i dorosłych oceniam bardzo dobrze.

I. Błocian- rok szkolny 2011/2012

Kurs języka niemieckiego rozpoczęłam w ramach przyszłego wyjazdu do Niemiec. Zauważam efekty nauczania. Znam wiele słów i rozmówek. Potrafię nawiązać kontakt. Pani Agnieszka ma bardzo wiele cierpliwości, poprawia wymowę i gramatykę do skutku. Pani Agnieszka stosuje różne metody i techniki nauczania podczas zajęć, które ułatwiają przyswojenie materiału, wprowadzając rozmówki, dodatkowe informacje poza podręcznikiem, testy sprawdzające. Centrum jako placówkę edukacyjną dla dorosłych oceniam bardzo dobrze.

M. Chojnacka- rok szkolny 2011/2012

Do rozpoczęcia nauki w Centrum zachęcił mnie fakt, iż szkoła znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Zauważam efekty ropoczętego procesu nauczania. Potrafię zrozumieć proste słowka i wyrażenia. Pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta, pomocna. Jeśli zachodzi taka potrzeba kilkakrotnie tłumaczy dane zagadnienie. Na zajęciach otrzymuję dodatkowe ćwieczenia, poszerzające zasób słownictwa. Stososwane przez Panią Agnieszkę metody nauczania są pomocne. Centrum Edukacji Academia oceniam dobrze (Panie w sekretariacie zawsze miłe:).

Studentka- rok szkolny 2011/2012

Uważam, że efekt mojej nauki jest widoczny. Za efekt mojej nauki mogę uznać to, że radzę sobie z czytaniem, pisaniem, mówieniem i rozumieniem języka niemieckiego. Jest to wszystko na poziomie podstawowym, w ogólnym zakresie przerobionych działów życia codziennego. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do grupy Pani Agnieszki, prowadzone zajęcia oceniam bardzo dobrze. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana w dodatkowe materiały w postaci dodatkowych kopii materiałów do lepszego przyswojenia sobie wiedzy i opanowania materiału. Uważam, że wszystkie wykorzystywane metody są bardzo dobre i wpływają na lepsze przyswajanie wiedzy i urozmaicaniu sposobu zapamiętywania. Utworzenie Centrum Edukacji Academia uważam za bardzo dobrt pomysł. Godziny otwarcia są dostosowane do czasu wolnego kursantów, w różnym przedziale wiekowym.

Studentka- rok szkolny 2011/2012

Rozpoczęłam naukę w Academii ponieważ posiadam przeogromną chęć mówienia po niemiecku poprawnie oraz mam możliwość miłego spędzenia czasu i oderwania się od obowiązków domowych. Widzę już pierwsze efekty, gramatyka powoli staje się dla mnie łatwiejsza oraz poprawnie zaczynam składać zdania. Pani Irenka to świetna, kontaktowa, wesoła i równa babeczka. Stosowane tu metody i techniki są bardzo pomocne, dzięki nim łatwiej przyswaja się wiedzę.

RENATA BIBIK

Rozpocząłem naukę w Academii ponieważ język niemiecki jest mi potrzebny w pracy. Po kilku zajęciach zaczynam poznawać gramatykę, której dotychczas nie miałem okazji się nauczyć. Prowadzącą zajęcia oceniam bardzo pozytywnie.

DANIEL SUCHORSKI

Zapisałem się na zajęcia ponieważ bardzo chcę się nauczyć języka. Rozpocząłem naukę niedawno, ale wiedzę już pierwsze efekty, gdyż łatwiej jest mi mówić po niemiecku. Podejście lektorki do zajęć oraz kursantów jest bardzo dobre, koleżeńskie.

ADAM GÓRSKI

Zapisałem swoje dzieci do Academii aby zachować ciągłość nauki oraz chęć ich kształcenia. Zauważalne są już pierwsze efekty, dzieci mają wyższe stopnie w szkole.

K.PAŃCZYK (TATA FILIPA - JĘZYK NIEMIECKI I KACPRA - JĘZYK ANGIELSKI)