Czas wolny Twojego dziecka

ŚWIETLICA W ACADEMII

Czas wolny to spora część życia każdego dziecka. Niestety nie zawsze jest on wykorzystywany w sposób właściwy. Tak wiele cennego czasu pozalekcyjnego dzieci i młodzieży zamieszkałej w Sławie, marnuje się z przeróżnych powodów. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak możliwości uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez placówki opiekuńczo – wychowawcze, które często przeznaczone są dla dzieci dojeżdżających z okolicznych miejscowości. W związku z tym Centrum Edukacji Academia proponuje utworzenie świetlicy, która zorganizuje czas wolny każdego dziecka.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę pedagogiczną nad dziećmi zarówno podczas pobytu w Academii, jak i w czasie drogi ze szkoły do naszej świetlicy, po zakończonych lekcjach. Oferujemy pomoc w odrabianiu zadań domowych i przygotowywaniu się do zajęć. Wypełnimy czas pozalekcyjny twórczymi zajęciami, radosnymi grami i zabawami edukacyjnymi z różnych dziedzin.

Centrum Edukacji Academia to szkoła, która pomimo, że funkcjonuje zaledwie od półtora roku, cieszy się zaufaniem dużej ilości klientów.

Posiadamy nowocześnie wyposażone sale, bibliotekę, kawiarenkę internetową oraz automat z gorącą herbatą i czekoladą. Istnieje również możliwość zorganizowania ciepłego posiłku, jeżeli tylko rodzice wyrażą taką chęć. Niebawem otwieramy zupełnie nową pracownię plastyczną, która umożliwi dzieciom rozwijanie także talentów artystycznych. O tym, jak przytulna i przyjazna atmosfera panuje w Centrum Edukacji Academia, można przekonać się wchodząc na naszą stronę internetową: www.academia.edu.pl. Projektowana Świetlica byłaby czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 12:00 – 17:00.

Pedagog z Academii będzie mógł odbierać dzieci ze szkoły ok. 12.30. i przeprowadzać je ze szkoły do świetlicy w Centrum. Istnieje możliwość zamówienia cateringu z obiadami, które dzieci mogą spożyć ciepłe na miejscu w Academii. W okresie wiosennym i letnim zajęcia będą odbywały się również w plenerze: nad jeziorem, w parku lub boisku. Uważamy, że jest to na pewno doskonała alternatywa dla dzieci siedzących w domu przed komputerem i oczekujących na powrót rodziców z pracy!

Zespół Centrum Edukacji Academia